RN73H1JTTD3301F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3301F10
JLCPCB Part #
C4231782
Description
100mW 3.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS