RN73H1JTTD3301B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3301B10
JLCPCB Part #
C3930542
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS