RN73H1JTTD3300F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD3300F50
JLCPCB Part #
C4291297
Description
-55℃~+155℃ 100mW 330Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS