RN73H1JTTD32R8B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD32R8B25
JLCPCB Part #
C4343838
Description
-55℃~+155℃ 100mW 32.8Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS