RN73H1JTTD32R4D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD32R4D50
JLCPCB Part #
C4142497
Description
100mW 32.4Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS