RN73H1JTTD3283D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD3283D50
JLCPCB Part #
C4175657
Description
100mW 328kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS