RN73H1JTTD3283C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD3283C50
JLCPCB Part #
C4100881
Description
-55℃~+155℃ 100mW 328kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS