RN73H1JTTD3282F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD3282F50
JLCPCB Part #
C4238750
Description
100mW 32.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS