RN73H1JTTD3281D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3281D10
JLCPCB Part #
C4055837
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.28kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS