RN73H1JTTD3280F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD3280F25
JLCPCB Part #
C4347773
Description
-55℃~+155℃ 100mW 328Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS