RN73H1JTTD3280F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD3280F100
JLCPCB Part #
C3986354
Description
-55℃~+155℃ 100mW 328Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS