RN73H1JTTD3242D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD3242D25
JLCPCB Part #
C4055670
Description
-55℃~+155℃ 100mW 32.4kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS