RN73H1JTTD3241A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3241A10
JLCPCB Part #
C4112394
Description
100mW 3.24kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS