RN73H1JTTD3240F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD3240F25
JLCPCB Part #
C4136431
Description
-55℃~+155℃ 100mW 324Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS