RN73H1JTTD3240D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD3240D100
JLCPCB Part #
C4051104
Description
100mW 324Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS