RN73H1JTTD3240A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD3240A05
JLCPCB Part #
C4262924
Description
-55℃~+155℃ 100mW 324Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS