RN73H1JTTD3203F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD3203F50
JLCPCB Part #
C4320372
Description
-55℃~+155℃ 100mW 320kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS