RN73H1JTTD3202F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD3202F25
JLCPCB Part #
C4350171
Description
-55℃~+155℃ 100mW 32kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS