RN73H1JTTD3202C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3202C10
JLCPCB Part #
C4157421
Description
100mW 32kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS