RN73H1JTTD3202B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD3202B25
JLCPCB Part #
C4085465
Description
100mW 32kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS