RN73H1JTTD3202A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD3202A05
JLCPCB Part #
C3940610
Description
-55℃~+155℃ 100mW 32kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS