RN73H1JTTD3201F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3201F10
JLCPCB Part #
C3935513
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS