RN73H1JTTD3201C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD3201C50
JLCPCB Part #
C4062242
Description
100mW 3.2kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS