RN73H1JTTD3200B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3200B10
JLCPCB Part #
C4161526
Description
100mW 320Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS