RN73H1JTTD3162F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3162F10
JLCPCB Part #
C4265351
Description
-55℃~+155℃ 100mW 31.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS