RN73H1JTTD3162B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3162B10
JLCPCB Part #
C4136950
Description
100mW 31.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS