RN73H1JTTD3161A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD3161A25
JLCPCB Part #
C4122620
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.16kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS