RN73H1JTTD3160B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3160B10
JLCPCB Part #
C4236129
Description
-55℃~+155℃ 100mW 316Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS