RN73H1JTTD3123D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3123D10
JLCPCB Part #
C4120303
Description
-55℃~+155℃ 100mW 312kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS