RN73H1JTTD3121B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD3121B25
JLCPCB Part #
C4349489
Description
100mW 3.12kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS