RN73H1JTTD3120B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD3120B50
JLCPCB Part #
C4198078
Description
-55℃~+155℃ 100mW 312Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS