RN73H1JTTD3120A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD3120A25
JLCPCB Part #
C4164806
Description
-55℃~+155℃ 100mW 312Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS