RN73H1JTTD30R9B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD30R9B50
JLCPCB Part #
C4202299
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30.9Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS