RN73H1JTTD3093F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD3093F100
JLCPCB Part #
C4065160
Description
-55℃~+155℃ 100mW 309kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS