RN73H1JTTD3092F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD3092F50
JLCPCB Part #
C3926320
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS