RN73H1JTTD3092F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD3092F25
JLCPCB Part #
C4037010
Description
100mW 30.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS