RN73H1JTTD3092C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD3092C25
JLCPCB Part #
C4308884
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30.9kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS