RN73H1JTTD3091C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD3091C50
JLCPCB Part #
C4030136
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.09kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS