RN73H1JTTD3052B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3052B10
JLCPCB Part #
C4129715
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS