RN73H1JTTD3052A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3052A10
JLCPCB Part #
C4010288
Description
100mW 30.5kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS