RN73H1JTTD3051F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD3051F25
JLCPCB Part #
C3983733
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.05kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS