RN73H1JTTD3051C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3051C10
JLCPCB Part #
C4227168
Description
100mW 3.05kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS