RN73H1JTTD3051B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3051B10
JLCPCB Part #
C4115091
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.05kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS