RN73H1JTTD3050F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD3050F50
JLCPCB Part #
C3987133
Description
100mW 305Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS