RN73H1JTTD3050F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD3050F100
JLCPCB Part #
C3912838
Description
-55℃~+155℃ 100mW 305Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS