RN73H1JTTD3050B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD3050B50
JLCPCB Part #
C4239265
Description
-55℃~+155℃ 100mW 305Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS