RN73H1JTTD3011D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD3011D50
JLCPCB Part #
C4134918
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.01kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS