RN73H1JTTD3011C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3011C10
JLCPCB Part #
C4186416
Description
100mW 3.01kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS