RN73H1JTTD3011A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD3011A25
JLCPCB Part #
C4304977
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.01kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS