RN73H1JTTD3001F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3001F10
JLCPCB Part #
C4031218
Description
100mW 3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS